О летописи парк-школы Dixi

Первые два года нашей жизни все наши мысли и события мы публиковали на сайте. Дальше пришел Facebook и мы стали все больше писать там. Сейчас этот раздел обновляется редко, все новости и жизнь школ — на странице в Facebook

Рубрика: Без рубрики, Новости | Оставить комментарий

Дні відкритих дверей

Набір відбувається на дні відкритих дверей: Героїв Сталінграду 8, корпус 8, окремий вхід з двору, 5 лютого, 11.00. Графік заходів в інших школах буде дещо пізніше.

Попередній запис не потрібен. Є три умови прийому — присутність на днях відкритих дверей, перебування дитини на одному пробному дні в школі та сплата вступного внеску. Фінансові умови — на головній сторінці сайту.

Рубрика: Альтернативное образование, Новости | 13 комментариев

Дні відкритих дверей та запис на 2017-2018 н.р.

Друзі, в 2017-2018 навчальних роках Діксі не буде відкривати нових шкіл в інших районах Києва. Натомість, ми виокремлюємо в одному місці всі середні та старші класи (на Оболоні) та відкриваємо зовсім новий проект з назвою «Діксі Академія» на Позняках для дітей 1 класу (англомовну та україномовну програму) (http://www.parkschool.com.ua/structure/academy/). В усіх інших школах буде працювати молодша школа та 0 клас.

Всім, хто хоче до нас потрапити наступного року, або всім, кому цікаво, як ми живемо та працюємо — можна приходити на загальний для всіх шкіл день відкритих дверей, що відбудеться 13 липня на 11.00 за адресою вулиця Леоніда Первомайського 5, кв.12 (домофон, 1 поверх). На зустрічі можна будет зрозуміти всі деталі про Діксі-школу та Діксі-Академію та позадавати запитання.

Для броні місця в школу на наступний рік необхідно внести 100% вступного внеску — 7000 грн (готівкою, на картку, або на рахунок. В разі зміни рішення, внесок повертається лише тоді, коли заброньоване місце займає інша дитина.

Кількість вільних місць на 2017-2018 н.р. на 30.06.2017
Позняки, Пчілки 5: 4 вільних місця дітям 1-4 класу
Хотів: 7 вільних місць дітям 1-9 клас
Академмістечко: 2 вільних місця дітям 1-4 клас
Кловська, Первомайського, 5: 5 вільних місць дітям 1-4 класу
Оболонь, Сталінграду 8 та 16д: 7 вільних місць в 1-4 клас

Триває набір в окрему школу 5-9 клас (Оболонь)!

Діксі-Академія, Позняки: вільні 8 з 12 місць до 1 класу
Діксі-Академія, Позняки (викладання англійською): вільні 7 з 12 місць до 1 класу

Рубрика: Без рубрики | 13 комментариев

Школа на Академмістечку

Па-бам №2! Зняли приміщення під школу на Академмістечку. Адреса — бульвар Вернадського 85, 2-3 хвилини від м. Академмістечко, власний вхід з двору. Приміщення — невелике, 65 квадратних метрів — на одну групу 10-12 чоловік в цьому році. Один основний робочий кабінет 17 кв.м., 1 маленький кабінет (що буде столовою), просторий хол при вході та ще один хол — для тусовки, мінікухня та туалет з душем. Є кондиціонери. Є ще офісні меблі, частину з яких ми заберемо, щоб було більше місця. Вихід в тихий зелений двір, поруч 2 дитячі майданчики. Місця в новій школі ще є для дітей 1-4 класу та 5річок.

 

Рубрика: Без рубрики | Оставить комментарий

Нова школа на Позняках

Вчора підписали договір оренди приміщення під школу на Позняках. Адреса — проспект Григоренка 28 а, 1й поверх житлового будинку, вхід через парадний. Від м. Позняки 10 хвилин пішки. Будинок у дворі, виглядає гарно. В дворі тихо. 6 дитячих та спортивних майданчиків на відстані 1-5 хвилин. До нас там був дитячий садочок Сонечко, що виріс та переїхав. На фото — приміщення під час там життя садочку і зараз (порожнє поки що). Площа приміщення — 70 квадратних метрів: 2 зали по 20 квадратних метрів, один — 14 квадратів, мінікухня, санвузол, балкон та просторий хол і малесенька роздягальна на вході. Є відеодомофон. В школі буде, певно, два робочі класи та одна ігрова з матами. Біля будинку — шматок природи — незабудована територія. На цей рік плануємо 12-16 дітей в одній-двох групах 1-5 класу (+5річки). В списку попереднього запису — 12 дітей (і дівчата і хлопці 1-4 класи). З основним вчителем визначимося до кінця наступного тижня, певно.

Парти замовлені, оренда проплачена, можна приходити в гості, підписувати договори та передавати частину вступних внесків, що сильно допоможуть у підготовці приміщення до вересня.

Рубрика: Новости | Оставить комментарий

Звіт Dixi-Оболонь, 16-20 вересня

Навчальний процес у школі на Оболоні крокує щодень в ногу з тижневим планом, себто згідно індивідуального розкладу занять і зазначеним обсягом роботи на кожен предмет. Повідомляємо, що здебільшого всі діти школи справилися з власноруч поставленими задачами до кінця тижня. Дехто з дітей не виконав свій план на 100% по причині відсутності, а дехто просто запланував, мабуть, забагато як для себе. АЛЕ, так як свої власні задачі треба виконувати, а цілей – досягати, то те, що не встигли – отримали на самостійне опрацювання додому, заздалегідь проконсультувавшись з вчителями, як і що робити. Тому: що і як саме робити вдома діти знають. Задача батьків – просто організувати процес. Виключно всі батьки отримали щоденники з рекомендаціями-порадами вчителів школи.

Точніше по навчанню: Читать далее

Рубрика: Новости | Оставить комментарий
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »