Команда

16128519_10208180852619621_1704466511_nІра Соломка (Ira Solomka)
Керівник Діксі-школи
До 2017го Іра працювала веселим та творчим майстром старшої групи в Діксі. Діти з задоволенням приймали участь в нескінченних Іриних творчих проектах. Як вони встигали ще вчити шкільну програму – загадка. А вже з 2018 вона успішно допомагає у розвитку і всім майстрам школи, примудряючись ще й спілкуватися з усіма батьками та знати інтереси всіх дітей в усіх наших школих

Ярослав Коваленко (Yaroslav Kovalenko)
Менеджер з розвитку і трішки адміністратор
Ярослав за час роботи школи перепробував всі позиції – вчитель молодших та старших, керівник, менеджер з розвитку, веб-майстер і навіть кочегар. Шлях до Діксі проходив через організацію дитячого табору “СонцеКльош” (з 2009 року), Юнацьку бізнес-школу (2008рік), Школу Життєвих навиків (треніги для дітей з soft skills, 2007 рік) та ще й школу соціальних танців LatinoClub (2006 рік)

Христина Куриця (Khrystyna Kurytsya)
Майстер молодшої школи, Позняки,
Енерджайзер з Пчілки 5, має суперсилою встигати всюди і завжди. Справжній чарівник, інакше як пояснити те, що діти біжать до неї на хімію і на біологію, що заняття з Хритиною веселі та цікавіше ніж перерва (що в Діксі – нонсенс), а природознавство, англійську і математику може об’єднати в один предмет легко і просто. Весела, життєрадісна, позитивна та ініціативна, Христина – невідємна частина нашої супергеройско-Діксі команди.

Віка Мисенко (Vika Mysenko)
Майстер молодшої школи, Позняки,
Віка – веселий, цілеспрямований та дуже допитливий майсетр. Щороку вона відкриває в собі нові таланти та вміння. не зупиняється ні перед якими викликами та складностями. Сміливо крокує вперед і досягає заповітної мрії. Віка має дуже гарний контакт з дітьми і тонко відчуває кожного з них. Має здатність бачити реальність з боку дитини та намагається завжди показати дітям позитивні риси будь-якої ситуації.

Діана Малихіна (Diana Malykhina)
Тьютор, середня школа, Оболонь
Відкритість, щирість та легкість Діани не залишає ніяких шансів не любити її. Що з задоволенням робить вся школа на Оболоні та всі її колеги. Діана завжди максимально співпадала в цінностях з Діксі-школою та природньо влилася в діяльність. Її захоплення ресайклингом призвело до того, що школа стала старанно сортувати сміття. А психологічна освіта та відчуття здорового глузду допомагає Діані приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Оля Гернега (Olya Gernega)
Майстер, молодші школярі, Оболонь
Оля – відповідальний, енергійний та цікавий майстер. Вона творчо підходить до вирішення будь-якої задачі та вчить цьому дітей. Своїм запалом вона здатна зарядити будь-кого, хто працює з нею. Оля тонко відчуває та розуміє своїх маленьких друзів. Вона завжди знаходить потрібні слова для підтримки чи пояснення в найнепередбачуваніших ситуаціях. Саме тому, діти її дуже люблять та довіряють.

Іра Давибаран (Ira Davybaran)
Майстер, молодші школярі, Житомирська
Завдяки терпінню, витримці та стійкості Іри наші діксіки ніколи не збиваються з вибраного шляху. Іра завжди знайде спосіб, щоб діти самі знайшли відповідь на своє запитання та вирішили якусь заплутану ситуацію в колективі. Її сильний бік – це її спокій, яке інколи так необхідно в турбулентні шкільні дні! Вона послідовно та на зрозумілій мові пояснить дітям причинно-наслідкові зв’язки будь-якої ситуації.

Марина Провотар (Maryna Provotar)
Майстер, молодші школярі, Житомирська
Марина ураганом увірвалась до Діксі, запалюючи своєю енергією всіх навколо, так що ми першим часом ходили поруч з вогнегасником, щоб гасити деякі активні підпали, паралельно думаючи, чи надовго вистачить її ентузіазму 🙂 Як виявилося – надовго! Завдяки Марині, в школі відбувається маса цікавих та дивовижних речей, за що ми її дуже цінимо і бажаємо, щоб її любов до життя і далі сяяла всім людям, що її оточують.

Таня Павлиш (Tanya Pavlysh)
Консультант Діксі
До 2015гоТаня була одни з наших світлих та теплих майстрів, з якою завжди приємно знаходитися поруч. З 2015го вона вже успішно управляла нашими школам. Добра, чуяна, творча та підтягнута, вона задавала прекрасний приклад нашим дівчатам та хлопцям. Як управлінець, Таня вносила структуру та порядок в наш божевільний dixi-світ. А з вересня 2018 Таня допомагає нам порадами з лавки запасних , за що ми їй дуже вдячні!

Вакансії:ми завжди з радістю дивимося нових людей до команди. Якщо ми Вам цікаві – пишіть! Фото і мотиваційний лист обов’язково додавайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *