Освітній консалтинг

Всім новим, а також вже працюючим школам та освітнім центрам ми можемо запропонувати наступний блок продуктів та послуг освітнього консалтингу, що може в рази спростити початок роботи нової школи та допоможе не “загнутись” в перші роки діяльності

1. Освітній консалтинг – спілкування по всім питанням старту та управління школою із засновник Діксі – Ярославом Коваленком (телефон, месенджери, конференц зв’язок, живе спілкування. Вартість – 1000 грн. за годину)
2. Безпосередня допомога у реалізації освітніх проектів. Найм персоналу (формування розуміння власних вимог до команди та розробка правильних рекрутингових оголошень), кристалізація бачення власників школи у конкретну зрозумілу картинку, розробка і наповнення шкільного веб-сайту та сторінок у соціальних мережах, питання бюджетування нової школи і врахування всіх можливих затрат, законодавчі питання та як безпечно побудувати свою діяльність в українському правовому полі, побудова системи управління і контролю та інші аспекти (Спільна або проектна робота із засновником Діксі. 1000 грн. за годину)
3. Детальна посадова інструкція для вчителів по всім аспектам життя альтернативної школи на прикладі Діксі-школи (20 сторінок, 5000 грн.)
4. Загальносвітній дистанційний курс для вчителів альтернативних шкіл з теорією та завданнями (Френе, Самерхіл, Штайнер, Д’юї, Гіппенрейтер, Сухомлинський, Кові, Хольт, Щетинін, Гоулман та інші). (25 уроків – приблизно 50-75 годин навчання. Вартість 5000 грн.)
5. Тренинги для вчителів та засновників з психологічних питань  взаємодії в альтернативній школі, запобігання емоційного вигорання, спільному формування місії школи. Ведущий – головний психолог Dixi с 2010 року – Сергій Кухарук. Вартість – 1 день, 8 годин, 5000 грн. Також можливі індивідуальні консультації.
6. Семінари для вчителів та засновників по педагогічним та управлінським питанням альтернативної школи (Ведучий – засновник школи. Вартість – 1 день, 8 годин, 5000 грн.).

Всі отримані гроші від консалтингових послуг перераховуються на проекти благодійності для бездомних тварин Діксі-школи на українській біржі благодійності

Якщо Вам актуальні дані послуги – пишіть або дзвоніть нам!