Dixi Академія. Голосієво

Діксі-Академія – це кардинально інша школа, що запланована до відкриття в 2020 році в Голосіївському районі паралельно з різновіковою групою Dixi-школи. Це кроспредметна робота на результат замість стандартних уроків методом занурення. Це сучасна методика, що працює в міжнародних школах по всьому світу. Це підтримання зацікавленості дітей. Це комплексний підхід, що охоплює в рівній мірі академічні знання, розвиток рис характеру, умінь та навичок, що є важливі для виховання успішних в усьому світі особистостей. Це група з 5-8 першокласників в 2020 році. Це вже апробована нами система протягом 2017-2019 років з першим та другим класом.

1. Освітня програма? Ми працюємо зі стандартним наповненням шкільної програми в Україні. Проте ми працюємо в кардинально іншому форматі. наша система базується на освітній практиці початкової ланки шкіл міжнародного бакалаврату в тому, що стосується кроспредметного підходу, американської школи City and Country в тому, що стосується тематичної роботи та на методиці Селестена Френе в максимально різноманітній практичній роботі на результат. Освітній процес є поєднанням великих крос-предметних тем:
1. Хто ми є?
2. Де ми є в часі та просторі?
3. Як працює світ?
4. Як ми виражаємо себе?
5. Наша відповідальність за планету
В деяких з цих тем є великі тематичні практично-орієнтовані блоки: будівництво, пошта та магазин в темі “Як працює світ?” та театр\кіно\муз.гурт та випуск газети в темі “Як ми виражаємо себе?”. Робота по даним блокам базується на загальноосвітній програмі, проте деякі блоки розглядаються ширше, а деякі – вужче – в залежності від напряму інтересів дітей. Діти мають великий вплив на напрям дослідження під час роботи і обирають його в залежності від своїх бажань та близькості до свого життя. Проте, в будь-якому разі, загальноосвітня програма проходиться на достатньому для атестації рівні та в повному обсязі. Ми працюємо за методикою “конструктивізму”, тобто всі знання, які набувають діти, базуються на їхньому попередньому розумінні, яке актуалізується на початку теми. Це є запорукою того, що нові знання поєднуються з попереднім досвідом і залишаються з дітьми, в результаті. Дана програма не є повною частиною демократичної школи і від дітей очікується відвідування всіх занять та постійна участь в роботі групи.

2. Яким чином відбувається робота над шкільними предметами української програми? Предмети української програми проходяться або як частина одного з чотирьох кроспредметних циклів протягом року, або ж як окремий клас. Те, що складно вивчити в кроспредметному циклі, винесене на окремі щоденні заняття. Як правило, це частина математики, читання, української мови. Робота на окремих заняттях ведеться за системою Селестена Френе – максимально практично, з пріоритетом на конкретних результатах дітей (різноманітні вимірювання, ігри, практичне застосування навичок письма та читання).

3. Хто працює з дітьми? Молоді педагоги з необхідним досвідом та вмінням налагоджувати контакт з дітьми. Гляньте розділ Команда. Творчість, музику та фізкультуру щотижня ведуть запрошені спеціалісти. Решту занять проводить основний майстер групи.

4. Скільки часу діти працюють? Загалом близько 4 годин чистої роботи на день, включаючи 2 уроки музики на тиждень та 2 уроки творчості та 3 фізкультури. Домашнє завдання дається лише в разі відсутності дитини на уроці.

5. Графік роботи?: Школа працює з 9.00, основні заняття тривають з 10.00 до 15.00 з перервами на сніданок та обід. З 15 до 16 у дітей прогулянка, з 16 до 17 – факультативи, після 17.00 – вільний час

6. Оцінювання, контроль та зворотній зв’язок? Діксі не має акредитації школи, тому діти оформлюються в приватну школу “Афіни” та в кінці кожого семестру пишуть контрольні роботи по всім предметам свого класу та на їх основі отримують всі необхідні документи. Також 4 рази протягом року, після проходження кожної теми, батьки отримують на електронну адресу картку прогресу дитини, що оцінює його успіхи та зусилля як по академічним предметам, так і по особистісним навичкам та вмінням, які дитина проявляє в школі.

7. Розмір класу, вік та кількість дітей в групі? В Діксі-Академії – до 10 дітей на одного вчителя. При більшому розмірі групи, з дітьми працюють два вчителі. В 2020-2021 році ми набираємо лише дітей до першого класу .

8. Харчування? Триразове, з фруктами та овочами, від кейтерингової компанії “Fresh Food”. Вартість в 2019-2020 році становить 110 грн. на день.

9. Вартість? Вартість в 2020-2021 роках складатиме 8900 грн. на місяць Всі матеріали, підручники та факультативи вже включені до вартості. Окремо сплачується одноразовий вступний внесок 8000 грн, 4000 грн. – щорічна оплата атестації та вартість екскурсій (до 200 грн. за екскурсію).

Для отримання детальнішої інформації або організації зустрічі по школі – пишіть або телефонуйте: +38.067.409.86.90 (+Viber, Telegram, WhatsApp)