Пикник, как школьный проект

З тиждень тому ми зрозуміли, що час вже святкувати справжню теплу весну. І зранку вирішили йти на пікнік до урочища Наталка, що через Набережну в 20 метрах від нас.

Але ж зовсім нецікаво просто дорослим всіх зорганізувати та відправитись на пікнік. Де ж проектна діяльність? Тому ми поклали надію на колективний шкільний інтелект та винесли питання на шкільні збори, які відразу ж зібрали і провели.

Як результат зборів, вся дошка в синій кімнаті покрилася дивними написами на тему, що що потрібно взяти та що потрібно зробити. Склали алгоритм пікніку, всі взяли на себе зобов’язання на тему, що куди нести, хто вибирає місце, розпалює багаття та смажить сосиски. Участь в організації приймали абсолютно всі — від 4х-річної Слави, яка гордо несла ножівку та допомагала збирати хмиз для багаття, до майстрів школи.

В результаті, ми провели класний пікнік — були на дворі протягом 4х годин. З собою взяли безкаркасні крісла, на які вмощувалися майже всією школою, поставили намет, розвели багаття, посмажили смачні сосиски і далі хто валявся (старші 🙂 ), хто — освоював територію парку, хто — настирно копав яму для сміття.

Таким чином, як це часто у нас, вийшов чудовий спонтанний захід. Надихалися свіжим повітрям, реалізували ще одну спільну справу, отримали масу задоволення. З настанням канікул, вилазки в парк явно стануть ну точно щотижневими. А попереду — ще й пляж… Маса смачного 🙂

P.S. А ще наші першокласники вже закінчили й здали річну програму і з наступного тижня — тиждень відпочинку від шкільних занять. Будемо займатися приємнощами 🙂

Запись опубликована в рубрике Альтернативное образование, Новости с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария на «Пикник, как школьный проект»

  1. Александра говорит:

    копание ямы — это был гвоздь программы.
    думаю это призвание.

    • Да, сміялись ми багато з цього 🙂 Потім в цій ямі хоронили воду і сік Слави 🙂 Бо ж хоча б щось треба було там хоронить. А копач без лопати взагалі нікуди не ходив.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *