Інститут стажувань

Готуємось до розширення в сферу вищої освіти. З 15 січня 2012 розпочинаємо пілотний проект Інститута Стажувань – 2-3 річного проекта для студентів. Формат: 4 дні на тиждень по 4 години – стажування в різних компаніях Києва, один повний день на тиждень – семінарська робота, раз на тиждень – командна робота, плюс індивідуальна підтримка т’ютора – 1 година на тиждень.

Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария на «Інститут стажувань»

 1. Людмила говорит:

  Добрий день, Ярославе! Вказаний сайт не працює. Мій син (14 років) хоче бути письменником (як варіанти – сценаристом коміксів, компьютерних ігр), у зв”язку з чим є пропозиція організувати стажування, можливо, у видавництві або редації журналу? Ідеальний варіант – майстерня письменника західного зразку (це коли якийсь відомий автор набирає учнів та вчить їх основам літературної майстерності з виконанням практичних завдань). Розумію, що в наших реаліях це проблематично, але, здається, Вам вдається робити багато фантастичних проектів. Якщо пропозиція варта уваги, з чого можна було б почати? З повагою, Людмила

  • Доброго дня, Людмило.
   Виправив лінк на сайт, вже працює.
   Наразі я зайнятий школами, програми Інституту Стажувань можуть розпочатися лише з вересня.
   Але наразі – так як Ви знаєте, що Вам потрібно – Ви можете просто звернутися в декілька редакцій та спробувати домовитися про стажування. Впевнений, що спроби з 3-5ї знайдеться редакція, яка піде Вам на зустріч. Тим більше, якщо підкріпити Вашу пропозицію фінансово. Що скажете?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *