Средняя и старшая

В 2020-2021 році на Позняках у нас діти до 6 класу включно, на Житомирській — до 7 класу і на Оболоні — до 9 класу. Найбільша група середньої школи — на Оболоні. Там з дітьми працюють окремі спеціалісти по напрямах:
1. Точні науки (математика, фізика)
2. Природничі науки (біологія, хімія, природознавство)
3. Технології
4. АРТ та медіа
5. Гуманітарний блок (історія, географія)
6. Мовний блок (українська мова та література)
7. Англійська

Принципи середньої школи незмінні — демократичні збори та вільне відвідування. В школі паралельно працюють 2 студії, де займаються діти по інтересам. Кожна студія працює в середньому 6 годин на тиждень (2-3 рази на тиждень). Діти можуть займатися тими предметами, що їм подобається необмежений період часу — наприклад — ходити на всі заняття з англійської, а потім додаткового працювати самостійно, або з допомогою тьютору решту часу в школі. Під час студій відбувається практична робота. Всі ж лекції є доступними онлайн з телефонів, планшетів та комп’ютерів дітей.

Основний тьютор координує планування, роботу та звітність дітей та допомагає з індивідуальною роботою.

В інших школах, де дітей середнього шкільного віку менше, теж працюють вчителі предметники, проте кількість навчальних годин є дещо меншою.

31 комментарий на «Средняя и старшая»

 1. диана говорит:

  Здравствуйте, у меня двое мальчишек-7и10 лет.в обычную школу ходить совсем не хотят.все замучились:и они и я.я-убеждать их что это НАДО,они-жить целый год с чувством вины и не любовью к школе.мы в вишневом.хотелось бы записаться к вам на ближайший к нам адрес..и куда мне подъехать познакомиться поближе с вашей школой?
  Спасибо,Диана

 2. Олена говорит:

  Добрий день! Моя точка закінчила 8 клас. Ми хотіли б зрозуміти, чи набираєте дітей у 9-ий? І чи є з клас на Оболоні. Навчатися там, де дитина провела останні 8 років, уже не має сенсу. Зневага до дитини, не бажання зрозуміти підлітка в його найскладніший період, навіть не втомили… Просто немає більше сил ані в доньки, ані в нас, батьків.

 3. Ирина говорит:

  Добрый день, мой сын идут в 8-й класс. В обычную школу не хочет (уже второй год). Скажите, могут ли старшие дети к Вам попасть? Что необходимо и на Левом берегу есть ли старшая школа.
  благодарю, Ирина

 4. Анна говорит:

  Добрый день! Хотела бы спросить по поводу 9 класса. Средние и старшие школы будут только на Оболони или на Позняках тоже?

 5. Анна говорит:

  Добрый день. У меня ребенок в 3-м классе, интеллектуал, с лидерскими задатками, с учительницей я вижу отношения не складываются, пошли конфликты. Живем на Борщаговке. Где мы могли бы учиться у вас в следующей году и в дальнейшем? Сколько это будет стоить?

 6. Наталия говорит:

  Добрый вечер. Моему сыну 10 лет, ходит в обычную школу, но учиться совсем не хочет ( Живём на левом берегу, где ближайшая от нас школа?

  • Доброго вечора, середня школа в нас лише на Оболонській набережній 19. Проте не варто очікувати, що дитина в нас захоче вчитися 🙂

   • Вера говорит:

    Интерес к учебе зависит как минимум на 50 процентов от учителя. Поэтому быть таким категоричным Ярослав, не стоит. Вы всё-таки позиционируете школу как альтернативную. Поэтому ответ»можем попробовать возродить интерес к учебе у Вашего ребенка» более уместен. Всё таки Ваши коллеги учителя молодцы, не будем преуменьшать их достижения.

 7. Людмила говорит:

  Добрый день!мой сын сейчас ходит в 3 класс. Ищу школу для перехода в 5 классе. Как можно попасть к вам на день открытых дверей в школу на Позняках ?

  • Наразі в школі на Позняках найстарші діти в 4 класі. Ми ще не знаєм, чи на Позняках буде старша школа за рік-два. Дні відкритих дверей будуть розпочинатися в грудні, зателефонуйте або напишіть в кінці листопада, ми повідомимо дати та зможемо Вас записати на них.

 8. Олена говорит:

  Доброго дня. Хотіли дізнатися більше інформації про вашу школу на Академмістечку для дитини 10 років (наступного року 5 клас). Чи є у вас відповідна ліцензія? Може планується день відкритих дверей?
  Дякую.

  • Доброго дня, ліцензії немає, діти атестуються в школі Афіни або 328 школі м. Києва за системою екстернату. Цього року у нас лише молодшого школа на Академмістечку, наступного року буде і 5 клас теж.

 9. Ірина говорит:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, яка вартість навчання у Вашій школі. Дитина в 4 класі. Цікавить школи на Позняках. Дякую;)

 10. Анна говорит:

  Здравствуйте, интересует поступление в 5 класс с 1 сентября 2019 г. в вашу школу на Академгородке. Это возможно?

 11. Диана говорит:

  Добрый день!
  Сколько детей в 9м классе?
  Спасибо!

  • Доброго дня, Ви запитували на сайті про те, скільки дітей в 9му класі. Лист потрапив в спам, тому лише зараз відповідаю.

   Середня школа у нас працює лише на Оболоні і вона не ділиться на класи. Чи Вас цікавить, скільки саме дітей, які за віком є 9класниками наразі?

 12. Надежда говорит:

  Здравствуйте. У меня сын закончил 1 класс. Возможно ли прийти к вам на Оболоне во второй класс? Заранее спасибо

 13. Сергій говорит:

  Доброго дня, син навчається у 4-му класі, 10 років, чи можливе навчання на Оболоні?

 14. Сергей говорит:

  Доброго дня! Син (13 років) навчається в 7-му класі, чи можливе навчання на Позняках з наступного року?

 15. Наталія говорит:

  Добрий день!
  Дві сестрички в наступному році повинні іти в 6 та 9 класи. В якому філіалі вони можуть навчатися разом та чи є вільні місця на 20-21 роки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *